12 lat doświadczenia…

Pewne usługi dla Ciebie

Pomagamy firmom i markom się rozwijać!

kompleksowa usługa w postaci stworzenia strony, napisania treści, dopasowania UI i UX, pozycjonowania, reklamy Google Ads i prowadzenia mediów społecznościowych

Strategia i koncept.

Kompleksowa obsługa projektów, znajomość rozwiązań, wysokie standardy pracy – to wszystko składa się na rezultaty naszych działań – które mówiąc bardzo skromnie są zadowalające.

Planowanie i strategia

  • Niezależność
  • Innowacyjność
  • Doświadczenie
  • Pasja
  • Niezależność
  • Innowacja

Zamów kompleksowe usługi w naszej agencji. Staramy się obsługiwać naszych klientów całościowo ponieważ wiemy, że daje to najlepsze rezultaty. Zatrudniamy specjalistów z wielu branż dzięki czemu nasz zespół jest w stanie realizować wiele zadań równocześnie, łącząc je ze sobą i tworząc efekt synergii.

ILE ZAJMUJE STWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ?

Oczywiście to zależy. Przede wszystkim od tego jak bardzo rozbudowana będzie strona, w jakiej technologii będzie zrobiona, ile rzeczy będzie trzeba na niej umieścić. Później dochodzą do tego kwestie związane z dosyłaniem przez Państwa materiałów. Zazwyczaj nasze strony tworzymy w przeciągu miesiąca od podpisania umowy, ale tak jak wspomnieliśmy powyżej – jest to kwestia indywidualna.

CO MI DA REKLAMA GOOGLE ADS?

Reklama Google Ads pozwoli Państwu w szybki sposób przetestować czy określony produkt i slowa kluczowe sprzedają. Jest to świetna metoda aby dosyć szybko zacząć zarabiać pieniądze. Kampanie przeprowadzane są w wyszukiwarce oraz na stronach partnerów w postaci reklam banerowych.

DLACZEGO POZYCJONOWANIE STRON?

Pozycjonowanie stron jest procesem długoterminowym, ale może być bardzo opłacalne. Po uzyskaniu odpowiedniej widoczności w wyszukiwarce na naszą stronę zacznie trafiać znacznie więcej osób, które są potencjalnymi klientami. W procesie pozycjonowania ważna jest analiza słów kluczowych, wykonanie audytu seo, treści na stronie oraz linkbuilding. Cały proces nie należy do najprostszych i warto powierzyć go specjalistom.

Aktualności ze świata biznesu. Zobacz blog!